EURO 2020

PORTÁL K ME VE FOTBALE

Kompletní program

Týmy na prvních dvou místech postupují do osmifinále Euro 2020
Čtyři nejlépší týmy ze třetích míst postupují do osmifinále Euro 2020

Skupina A

Itálie
 Itálie
3 3 0 0 7:0 9
Wales Wales 3 1 1 1 3:2 4
Švýcarsko Švýcarsko 3 1 1 1 4:5 4
Turecko Turecko 3 0 0 3 1:8 0
11. června 2021
21:00
Turecko Turecko 0:3 Itálie Itálie Stadio OlimpicoŘím
0:0

12. června 2021
15:00
Wales Wales 1:1 Švýcarsko Švýcarsko Olympijský stadionBaku
0:0

16. června 2021
18:00
Turecko Turecko 0:2 Wales Wales Olympijský stadionBaku
0:1

16. června 2021
21:00
Itálie Itálie 3:0 Švýcarsko Švýcarsko Stadio OlimpicoŘím
1:0

20. června 2021
18:00
Švýcarsko Švýcarsko 3:1 Turecko Turecko Olympijský stadionBaku
2:0

20. června 2021
18:00
Itálie Itálie 1:0 Wales Wales Stadio OlimpicoŘím
1:0

Skupina B

Belgie Belgie 3 3 0 0 7:1 9
Dánsko Dánsko 3 1 0 2 5:4 3
Finsko Finsko 3 1 0 2 1:3 3
Rusko Rusko 3 1 0 2 2:7 3
12. června 2021
18:00
Dánsko Dánsko 0:1 Finsko Finsko ParkenKodaň
0:0

12. června 2021
21:00
Belgie Belgie 3:0 Rusko Rusko Krestovskij stadionPetrohrad
2:0

16. června 2021
15:00
Finsko Finsko 0:1 Rusko Rusko Krestovskij stadionPetrohrad
0:1

17. června 2021
18:00
Dánsko Dánsko 1:2 Belgie Belgie ParkenKodaň
1:0

21. června 2021
21:00
Rusko Rusko 1:4 Dánsko Dánsko ParkenKodaň
0:1

21. června 2021
21:00
Finsko Finsko 0:2 Belgie Belgie Krestovskij stadionPetrohrad
0:0

Skupina C

Nizozemsko Nizozemsko 3 3 0 0 8:2 9
Rakousko Rakousko 3 2 0 1 4:3 6
Ukrajina Ukrajina 3 1 0 2 4:5 3
Severní Makedonie Severní Makedonie 3 0 0 3 2:8 0
13. června 2020
18:00
Rakousko Rakousko 3:1 Severní Makedonie Severní Makedonie Národní stadionBukurešť
1:1

13. června 2020
21:00
Nizozemsko Nizozemsko 3:2 Ukrajina Ukrajina Johan Cruyff ArenaAmsterdam
0:0

17. června 2020
15:00
Ukrajina Ukrajina 2:1 Severní Makedonie Severní Makedonie Národní stadionBukurešť
2:0

17. června 2020
21:00
Nizozemsko Nizozemsko 2:0 Rakousko Rakousko Johan Cruyff ArenaAmsterdam
1:0

21. června 2020
18:00
Severní Makedonie Severní Makedonie 0:3 Nizozemsko Nizozemsko Johan Cruyff ArenaAmsterdam
0:1

21. června 2020
18:00
Ukrajina Ukrajina 0:1 Rakousko Rakousko Národní stadionBukurešť
0:1

Skupina D

Anglie Anglie 3 2 1 0 2:0 7
Chorvatsko Chorvatsko 3 1 1 1 4:3 4
Česko Česko 3 1 1 1 3:2 4
Skotsko Skotsko 3 0 1 2 1:5 1
13. června 2020
15:00
Anglie Anglie 1:0 Chorvatsko Chorvatsko Wembley StadiumLondýn
0:0

14. června 2020
15:00
Česko Česko 2:0 Skotsko Skotsko Hampden ParkGlasgow
0:0

18. června 2020
18:00
Chorvatsko Chorvatsko 1:1 Česko Česko Hampden ParkGlasgow

18. června 2020
21:00
Anglie Anglie 0:0 Skotsko Skotsko Wembley StadiumLondýn

22. června 2020
21:00
Skotsko Skotsko 1:3 Chorvatsko Chorvatsko Hampden ParkGlasgow
1:1

22. června 2020
21:00
Česko Česko 0:1 Anglie Anglie Wembley StadiumLondýn
0:1

Skupina E

Švédsko Švédsko 3 2 1 0 4:2 7
Španělsko Španělsko 3 1 2 0 6:1 5
Slovensko Slovensko 3 1 0 2 2:7 3
Polsko Polsko 3 0 1 2 4:6 1
14. června 2020
18:00
Polsko Polsko 1:2 Slovensko Slovensko Aviva StadiumDublin
0:1

14. června 2020
21:00
Španělsko Španělsko 0:0 Švédsko Švédsko Estadio La Cartuja, Sevilla

18. června 2020
15:00
Švédsko Švédsko 1:0 Slovensko Slovensko Aviva StadiumDublin
0:0

19. června 2020
21:00
Španělsko Španělsko 1:1 Polsko Polsko Estadio La Cartuja, Sevilla
1:0

23. června 2020
18:00
Slovensko Slovensko 0:5 Španělsko Španělsko Estadio La Cartuja, Sevilla
0:2

23. června 2020
18:00
Švédsko Švédsko 3:2 Polsko Polsko Aviva StadiumDublin
1:0

Skupina F

 

Francie Francie 3 1 2 0 4:3 5
Německo Německo 3 1 1 1 6:5 4
Portugalsko Portugalsko 3 1 1 1 7:6 4
Maďarsko Maďarsko 3 0 2 1 3:6 2

15. června 2020
18:00
 MaďarskoMaďarsko 0:3 PortugalskoPortugalsko  Puskás ArénaBudapešť
0:0
15. června 2020
21:00
Francie Francie 1:0 Německo Německo Allianz ArenaMnichov
1:0

19. června 2020
15:00
 MaďarskoMaďarsko 1:1 FrancieFrancie  Puskás ArénaBudapešť
1:0

19. června 2020
18:00
Portugalsko Portugalsko 2:4 Německo Německo Allianz ArenaMnichov
1:2

23. června 2020
21:00
Portugalsko Portugalsko 2:2 Francie Francie Puskás ArénaBudapešť
1:1

23. června 2020
21:00
Německo Německo 2:2 Maďarsko Maďarsko Allianz ArenaMnichov
0:1

Vyřazovací fáze

Osmifinále

26. června 2020
18:00
Wales 0:4 Dánsko Johan Cruyff ArenaAmsterdam
0:1

26. června 2020
21:00
Itálie 2:1 pp (0:0) Rakousko Wembley StadiumLondýn

27. června 2020
18:00
Nizozemsko 0:2 Česko Puskás ArénaBudapešť
0:0

27. června 2020
21:00
Belgie 1:0 Portugalsko Estadio La Cartuja, Sevilla
1:0

28. června 2020
18:00
 Chorvatsko 3:5 pp (3:3) Španělsko ParkenKodaň
1:1

28. června 2020
21:00
Francie 3:4 np (3:3) Švýcarsko Národní stadionBukurešť
0:1

29. června 2020
18:00
Anglie 2:0 Německo Wembley Stadium, Londýn
0:0

29. června 2020
21:00
Švédsko 1:2 pp (1:1) Ukrajina Hampden ParkGlasgow
1:1

Čtvrtfinále

2. července 2020
18:00
Španělsko 2:1pp (1:1) Švýcarsko Krestovskij stadionPetrohrad
1:0

2. července 2020
21:00
Belgie 1:2 Itálie Allianz ArenaMnichov
1:2

3. července 2020
18:00
Česko 1:2 Dánsko Olympijský stadionBaku
0:2

3. července 2020
21:00
Ukrajina 0:4 Anglie Stadio OlimpicoŘím
0:1

Semifinále

6. července 2020
21:00
Španělsko 1:2 np (1:1) Itálie Wembley StadiumLondýn
(0:0)

7. července 2020
21:00
Dánsko 1:2 pp (1:1)  Anglie Wembley StadiumLondýn
(1:1)

Finále

11. července 2020
21:00
Itálie 2:1 np (1:1. 0:1) Anglie Wembley StadiumLondýn