EURO 2020

PORTÁL K ME VE FOTBALE

Program den po dni

PROGRAM EURO 2020 


Pá 11.6. 21:00 A Turecko – Itálie Řím 0:3
So 12.6. 15:00 A Wales – Švýcarsko Baku 1:1
So 12.6. 18:00 B Dánsko – Finsko Kodaň 0:1
So 12.6. 21:00 B Belgie – Rusko Petrohrad 3:0
Ne 13.6. 15:00 D Anglie – Chorvatsko Londýn 1:0
Ne 13.6. 18:00 C Rakousko – Severní Makedonie Bukurešť 3:1
Ne 13.6. 21:00 C Nizozemsko – Ukrajina Amsterdam 3:2
Po 14.6. 15:00 D Skotsko – ČESKO Glasgow 0:2
Po 14.6. 18:00 E Polsko – Slovensko Petrohrad 1:2
Po 14.6. 21:00 E Španělsko – Švédsko Sevilla 0:0
Út 15.6. 18:00 F Maďarsko – Portugalsko Budapešť 0:3
Út 15.6. 21:00 F Francie – Německo Mnichov 1:0
St 16.6. 15:00 B Finsko – Rusko Petrohrad 0:1
St 16.6. 18:00 A Turecko – Wales Baku 0:2
St 16.6. 21:00 A Itálie – Švýcarsko Řím 3:0
Čt 17.6. 15:00 C Ukrajina – Severní Makedonie Bukurešť 2:1
Čt 17.6. 18:00 B Dánsko – Belgie Kodaň 1:2
Čt 17.6. 21:00 C Nizozemsko – Rakousko Amsterdam 2:0
Pá 18.6. 15:00 E Švédsko – Slovensko Petrohrad 1:0
Pá 18.6. 18:00 D Chorvatsko – ČESKO Glasgow 1:1
Pá 18.6. 21:00 D Anglie – Skotsko Londýn 0:0
So 19.6. 15:00 F Maďarsko – Francie Budapešť 1:1
So 19.6. 18:00 F Portugalsko – Německo Mnichov 2:4
So 19.6. 21:00 E Španělsko – Polsko Sevilla 1:1
Ne 20.6. 18:00 A Itálie – Wales Řím 1:0
Ne 20.6. 18:00 A Švýcarsko – Turecko Baku 3:1
Po 21.6. 18:00 C Ukrajina – Rakousko Bukurešť 0:1
Po 21.6. 18:00 C Severní Makedonie – Nizozemsko Amsterdam 0:3
Po 21.6. 21:00 B Finsko – Belgie Petrohrad 0:2
Po 21.6. 21:00 B Rusko – Dánsko Kodaň 1:4
Út 22.6. 21:00 D ČESKO – Anglie Londýn 0:1
Út 22.6. 21:00 D Chorvatsko – Skotsko Glasgow 3:1
St 23.6. 18:00 E Švédsko – Polsko Petrohrad 3:2
St 23.6. 18:00 E Slovensko – Španělsko Sevilla 0:5
St 23.6. 21:00 F Německo – Maďarsko Mnichov 2:2
St 23.6. 21:00 F Portugalsko – Francie Budapešť 2:2
Z každé skupiny postupují dva nejlepší týmy. Do osmifinále postoupí ze třetího místa i čtyři týmy s největším bodovým ziskem. V případě stejného počtu bodů rozhoduje skóre, počet vstřelených gólů či vyšší počet vítězství.

Osmifinále

So 26.6. 18:00  Wales – Dánsko   Amsterdam 0:4 (0:1)
So 26.6. 21:00  Itálie – Rakousko   Londýn 2:1 pp (0:0)
Ne 27.6. 18:00  Nizozemsko – Česko   Budapešť 0:2 (0:0)
Ne 27.6. 21:00  Belgie – Portugalsko  Sevilla 1:0 (1:0)
Po 28.6. 18:00  Chorvatsko – Španělsko  Kodaň 3:5 pp (3:3, 1:1)
Po 28.6. 21:00  Francie – Švýcarsko   Bukurešť 3:4 np (3:3, 0:1)
Út 29.6. 18:00  Anglie – Německo   Londýn 2:0 (0:0)
Út 29.6. 21:00  Švédsko – Ukrajina   Glasgow  1:2 pp (1:1. 1:1)

Čtvrtfinále

Pá 2.7. 18:00  Španělsko – Švýcarsko Petrohrad 2:1 pp (1:1. 1:0)
Pá 2.7. 21:00  Belgie – Itálie  Mnichov 1:2 (1:2)
So 3.7. 18:00  Česko – Dánsko   Baku 1:2 (0:2)
So 3.7. 21:00  Ukrajina – Anglie   Řím 0:4 (0:1)

Semifinále

Út 6.7. 21:00 Španělsko – Itálie Londýn 1:2 np (1:1. 0:0)
St 7.7. 21:00 Dánsko – Anglie   Londýn 1:2 pp (1:1. 1:1)

Finále

Ne 11.7. 21:00  Itálie – Anglie Londýn 2:1 np (1:1. 1:0)